This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kontakt:

mgr inż. Marcin Koprowski
tel.: 500 502 482
e-mail: geomat@onet.eu


Adres:

GEOMAT Pracownia Geodezyjna
Marcin Koprowski
ul.Waryńskiego 5/31
27-400 Ostrowiec Św.
NIP:6612183199


Znajdziesz nas
w Google / TAGI:

geodeta kielce geodeta ostrowiec geodeta opatów geodeta starachowice geodeta nowa słupia geodeta bodzentyn geodeta skarżysko geodeta kazimierza geodeta jędrzejów geodeta włoszczowa

Wykonujemy:

 • geodeta kielce

  Mapy sytuacyjno - wysokosciowe do celów projektowych

  Mapa ta jest potrzebna do uzyskania pozwolenia na budowę budynku, sieci zewnętrznych oraz zjazdu z działki na drogę publiczną i do zgłoszenia budowy przyłączy wody, kanalizacji i innych mediów.
 • geodeta ostrowiec

  Tyczenie obiektów

  Tyczenie jest jedną z podstawowych prac wykonywanych przez geodetów na samym początku budowy. Ma ono za zadanie wskazać położenie obiektu budowlanego w terenie.
 • geodeta nowa słupia

  Inwentaryzacje obiektów

  Inwentaryzacja geodezyjna to zebranie aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania działki i naniesie je na mapę zasadniczą.
 • geodeta starachowice

  Mapy do celów prawnych

  Mapy te przedstawiają granice nieruchomości, wybrane dane z ksiąg wieczystych oraz z ewidencji gruntów i budynków, zawierające odpowiednie klauzule urzędowe, pieczęcie i podpisy.
 • geodeta bodzentyn

  Podziały

  Podział prawny polega na przeniesieniu prawa własności wydzielonej części nieruchomości przez dotychczasowego właściciela na rzecz innej osoby.
 • geodeta opatów

  Wyrysy

  Wyrys z ewidencji gruntów jest kopią mapy znajdującej się w tzw. operacie ewidencyjnym.
 • geodeta skarżysko

  Wznowienie granic (z wezwaniem i protokołem)

  W przypadku gdy dla przedmiotowej nieruchomości nie ma ustalonego stanu prawnego granic, istnieje możliwość wyznaczenia przebiegu granic działek ujawnionych uprzednio w ewidencji gruntów.
 • tani geodeta

  Geodezyjne opracowanie projektu

  Plan realizacyjny sporządzony w formie mapy jest głównym źródłem informacji dla pomiarów realizacyjnych.
 • dobry geodeta

  Geodezyjna obsługa inwestycji

  W trakcie procesu inwestycyjnego inwestor może korzystać z pomocy geodety począwszy od zakupu działki aż po przyjęcie wybudowanego obiektu do użytkowania.
 • geodeta kielce

  Czynności nietypowe

  Wszelkiego rodzaju inne pomiary geodezyjne (w tym pomiar objętości mas ziemnych, pomiar powierzchni użytkowej nieruchomości lokalowych, inwentaryzacja lokali mieszkalnych, użytkowych).